-5% na wszystkie narożniki

665 505 999
bok@besimo.pl
Darmowa dostawa

ANTWERP sofa

sofa 3-osobowa, Earth

 
  • 3 590,00 zł
  • Marka: livconcept
  • Dostępność: Produkt dostępny na zamówienie Produkt dostępny na zamówienie
  • Czas realizacji: 20 dni roboczych

    Szukasz innej tkaniny? Zadaj pytanie

Miękka sofa – idealna do salonu

Szara sofa nierozkładana z poduszkami idealnie wpisze się w każdy styl. Jej prostota oraz oraz ponadczasowa stylistyka pozwoli na wpisanie jej a każdą aranżację. Materiał obiciowy, który został wykorzystany podczas produkcji sofy, jest bardzo przyjemny w dotyku, a także łatwy w czyszczeniu. Dodatkowo siedzisko wypełnione jest wysokoelastyczną pianką poliuretanową HR i sprężynami. Mebel zachowa zatem swój kształt na wiele lat, a na jego powierzchni nie będą pojawiały się mało estetyczne załamania czy odkształcenia.

Szukasz podobnej sofy? Sprawdź https://besimo.pl/malmo-sofa-3-osobowa-rozkladana-monolith-97.html

Szerokość: 247 cm
Wysokość: 92 cm
Głębokość: 97 cm

Tkanina obiciowa: szary Earth water repellent

WATER REPELLENT – tkanina o właściwościach utrudniających wchłanianie rozlanych cieczy. Tkanina Earth pokryta jest specjalną warstwą ochronną, tworzącą hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Dzięki temu mamy czas na to, aby przy użyciu miękkiej ściereczki bądź ręcznika papierowego, delikatnie odsączyć rozlaną ciecz.

Nogi/podstawa: tworzywo

Siedzisko: wysokoelastyczna pianka poliuretanowa HR 35 kg/m3, włóknina polipropylenowa, watolina poliestrowa, sklejka, lity świerk, płyta wiórowa, płyta pilśniowa

Pokrycie: 100% poliester

Profilowana sprężyna zig-zag: stal

Funkcje: Bez funkcji spania
Kolor: