665 505 999
bok@besimo.pl
Dostarczamy zamówienia bez zmian

ASTANA sofa

sofa 3-osobowa, Shark

  • Marka: Livconcept
  • Dostępność: Produkt dostępny w magazynie Produkt dostępny w magazynie
  • Czas realizacji: 7 dni roboczych

    Szukasz innej tkaniny? Zadaj pytanie

  • szt.
  • 1 999,00 zł
  • 1 szt. ( 1 999,00 zł za 1 szt. )

Minimalistyczna sofa bez podłokietników – wygoda i nowoczesność

Ciemnoszara minimalistyczna sofa nierozkładana bez boków z kolekcji Astana to wyjątkowy mebel, który idealnie wpisze się w nowoczesne aranżacje mieszkań. Jego piękny kolor oraz stylowe nóżki to dwie główne cechy wyróżniające. Brak podłokietników oraz obszernych poduszek oparciowych sprawia, że sofa wygląda na lekką i smukłą. Zyskujemy w ten sposób dużą powierzchnię siedzącą, która gwarantuje wspaniały relaks nawet trzem osobom dorosłym.

Ciemna sofa – do salonu w stylu minimalistycznym i nie tylko

Sofa Astana to ciekawe rozwiązanie do salonu utrzymanego w minimalistycznym tonie. Piękny szary kolor podkreśli bowiem niejedną aranżację, a smukła forma z pewnością przyczyni się do optycznego powiększenia całej dostępnej przestrzeni. Koło takiego modelu nie można przejść obojętnie również wtedy, gdy marzy się nam nowoczesne wnętrze, nie tylko mieszkalne. Grafitowa sofa ze złotymi wstawkami będzie bowiem idealna również do wszelkiego typu lokali użytkowych.

Komfortowe wypełnienie – gwarancja trwałości

Szara sofa tapicerowana z poduszkami została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Stelaż składa się z wytrzymałego drewna bukowego, które gwarantuje idealne podtrzymanie. Tkanina obiciowa jest natomiast wyjątkowo mocna i odporna na wszelkiego typu uszkodzenia. Siedzisko oraz oparcie wypełniono wysokoelastyczną pianką poliuretanową o gramaturze aż 36 kg/m³ oraz stalowymi sprężynami typu zig-zag. Sofa jest zatem bardzo komfortowa, a na jej powierzchni, nawet przy długim i intensywnym użytkowaniu, nie powinny pojawiać się żadne odkształcenia.

Sofa Astana dostępna jest również w dwóch innych kolorach. Sprawdź https://besimo.pl/astana-sofa-3-osobowa-swan.html oraz https://besimo.pl/astana-sofa-3-osobowa-feather.html.

 

 

 

Funkcje: Bez funkcji spania
Kolor: