Darmowa dostawa

Jak wybrać odpowiednią tapicerkę, jeśli masz kota w domu?

04-04-2023

Zastanawiasz się, jaka tapicerka przy kocie będzie najbardziej odpowiednia? W takim razie koniecznie zapoznaj się z naszym blogiem — chętnie doradzimy każdemu najlepsze rozwiązania.

Jaka kanapa przy kotach? Podpowiadamy

Posiadanie kota to z pewnością ogromna radość dla wielu osób. Niestety właściciele takich czworonogów muszą liczyć się z tym, że mogą one wprowadzić do naszego mieszkania czy domu nieco zamieszania. Szczególnie często zdarza się, że koty pałają ogromną miłością do naszej ulubionej kanapy czy sofy. Meble powinny zatem posiadać materiał, do którego nie czepia się sierść; dobrze byłoby również zainwestować w takie rozwiązania, które skutecznie zapobiegną powstawaniu różnego rodzaju zniszczeniom. Nasz internetowy sklep meblowy proponuje klientom doskonałe rozwiązanie. Stworzyliśmy bowiem niezawodny w wielu różnych sytuacjach materiał Pet Friendly.

Pet Friendly to przyjazne zwierzętom tkaniny obiciowe, w które jesteśmy w stanie wyposażyć praktycznie każdy mebel. Właściciel sofy czy kanapy nie musi zatem dłużej martwić się tym, że z uwagi na wszechobecną sierść prezentuje się ona niezbyt estetycznie. Proponowany przez naszą firmę materiał nie łapie sierści, zatem takie rozwiązanie zapobiega gromadzeniu się tego typu niepożądanych elementów, które niekorzystnie wpływają na wygląd naszych mebli.

Tkanina Pet Friendly — zalety inwestycji

Dostępna w naszym sklepie internetowym tkanina o nazwie Pet Friendly posiada niezwykle mięsisty splot. Takie rozwiązanie sprawia, że jakiekolwiek włosy czy sierść po prostu nie są w stanie przeniknąć do struktury obicia kanapy, czy sofy. Warto również dodać, że oprócz takiego wysokiej jakości materiału, nasze meble wzmacniane są dodatkową powłoką Easy Clean. Działanie takie wpływa przede wszystkim na łatwość pielęgnowania oraz czyszczenia każdego zestawu wypoczynkowego z naszej bogatej oferty produktowej.

BUFFALO narożnik pikowany bez boków

zobacz produkt

 

Zakup mebli z naszą nowatorską tkaniną sprawia, że właściciele czworonogów nie muszą więcej wyganiać swoich pupili z sofy czy kanapy. Ewentualna sierść, która może pozostać na powłoce, da się bowiem skutecznie usunąć w błyskawicznym czasie. Warto przy okazji dodać, że stosowanie naszego rozwiązania sprawia, że zakupione zestawy mebli będą prezentowały się doskonale nawet po upływie wielu lat. Inwestycja w tkaninę Pet Friendly jest zatem bardzo opłacalna; korzysta z niej już wielu zadowolonych klientów z całej Polski.

Jako specjaliści od tego typu rozwiązań, jesteśmy w stanie polecić klientom wyłącznie nowatorskie metody zabezpieczenia zestawów meblowych przed sierścią czworonogów. Nasze produkty odznaczają się najwyższą jakością; posiadamy również niezwykle rozbudowany asortyment, dzięki czemu każdy klient z pewnością znajdzie u nas coś dla siebie. Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów także pod względem cenowym. Jesteśmy w stanie zaproponować korzystne rabaty, zatem współpraca z naszym sklepem internetowym jest źródłem ogromnego zadowolenia dla każdego. Zapraszamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem.