Darmowa dostawa

DOMO moduł BOK

element systemu modułowego, Catch Me 02

  • 470,00 zł
  • Marka: PUSZMAN

  • Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 423,00 zł brutto
  • Czas realizacji: do 25 dni roboczych

    PERSONALIZUJ

  • wniesienie
  • lub zamów telefonicznie +48 665 505 999
    od pon. do pt. 8:00 – 16:00

Opis

Modułowa możliwość kreowania własnej przestrzeni

Uważacie, że relaks to podstawa wypoczynku? Świetnie! Mamy coś specjalnego. Coś wyjątkowo dopasowanego. Poznajcie kolekcję mebli modułowych Domo. Tworząc ją braliśmy na uwadze marzenia naszych klientów o meblu wypoczynkowym, który reaguje na potrzeby osoby na nim odpoczywającej. O meblu pięknym i funkcjonalnym, a zarazem dopasowanym do każdego. Takie jest właśnie Domo.

Nowoczesny system modułowy – sposób na komfortowy wypoczynek

Kolekcja modułowa Domo to harmonijne połączenie nowoczesnego stylu, komfortu i niezwykłej dbałości o szczegóły. Nowoczesna bryła mebla podkreślona ozdobną kedrą, zapewni wygodę i zmieni wnętrze w miejsce prawdziwego relaksu. Kolekcja, dzięki wielu modułom, pozwala na dowolną konfigurację mebla.

Projektujesz Ty, my dostarczamy

Kupujący sam może zaprojektować sofę czy narożnik, wybierając poszczególne moduły kolekcji. Kolekcja zawiera również elementy wolnostojące – puf, narożnik, sofę, które posiadają typową funkcję spania i praktyczny pojemnik na pościel.

Wymiary

Szerokość: 25 cm

Wysokość: 57 cm

Głębokość: 99 cm

Tapicerka

Tkanina obiciowa: beżowe Catch Me 02 TOCCARE Good for planet

GOOD FOR PLANET – tkanina posiada certyfikat "OEKO-TEX Standard 100", przyznany przez HOHENSTEIN Textile Testing Institute GmbH - jest on dodatkowym, niewymaganym przez prawo, poświadczeniem, że dany wyrób jest wolny od substancji szkodliwych i dla człowieka, i dla środowiska naturalnego - jest więc absolutnie bezpieczny dla planety.

Opinie

Parametry

Kolor:
Szerokość: 25 cm
Wysokość: 57 cm
Głębokość: 99 cm