Darmowa dostawa

EMPORIO LUX narożnik

narożnik prawostronny, rozkładany, Hammer 22

 
  • 7 019,10 zł 7 799,00 zł
  • Rabat: -779,90 zł (10 %)
  • Marka: PUSZMAN

  • Czas realizacji: do 25 dni roboczych

    PERSONALIZUJ

  • wniesienie
  • lub zamów telefonicznie +48 665 505 999
    od pon. do pt. 8:00 – 16:00

Opis

Narożnik Emporio Lux to połączenie stylu, solidności i nowoczesnych rozwiązań

Starannie zaprojektowana linia nadaje narożnikowi Emporio Lux klasy i elegancji. Wygodne wypełnienia, regulowane zagłówki i unikalna forma rozkładania funkcji spania sprawiają, że jest to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników.

Prawostronny narożnik z dużą powierzchnią spania – idealne warunki do snu

Nowoczesne i użyteczne meble tapicerowane to takie, które spełniają wszelkie nasze potrzeby. Narożnik z funkcją spania puma to rozwiązanie typu dwa w jednym. W ciągu dnia możemy oddać się błogiemu relaksowi na wygodnym profilowanym oparciu oraz siedzisku. Po zmroku wystarczy natomiast jednym ruchem wysunąć komfortową leżankę o wymiarach 206 x 140 cm, by móc wyspać się niemalże tak samo jak na klasycznym łóżku sypialnianym. Wnętrze narożnika zostało wypełnione pianką tapicerską oraz sprężynami, które zapewniają nam odpowiednie podparcie, dzięki czemu obudzimy się pełni energii na nadchodzący dzień.

Nowoczesny narożnik z regulacją zagłówków – sposób na komfortowy wypoczynek

Nowoczesny narożnik z kilkustopniową regulacją zagłówków może okazać się niezastąpiony w większości mieszkań. Pięć niezależnych górnych części oparcia umożliwia dostosowanie pozycji oraz kąta nachylenia do naszych indywidualnych potrzeb. Każdy może zatem ułożyć się wedle własnego uznania i wypocząć w komfortowych warunkach, bez względu na preferencje pozostałych domowników.

Dużo miejsca do przechowywania

Model ten posiada aż dwa pojemniki – jeden większy, w którym możemy przechowywać pościel, oraz drugi, ulokowany pod najbardziej wysuniętym do przodu siedziskiem. Przechowywanie poduszek czy kołder już nigdy nie powinno być zatem utrapieniem.

Szukasz narożnika Emporio Lux w wersji lewostronnej? Wejdź na https://besimo.pl/emporio-lux-lewostronny-naroznik-rozkladany-hammer-22.html

Wymiary

Szerokość: 282 cm

Wysokość: 75-96 cm

Głębokość: 236 cm

Powierzchnia spania: 206 x 140 cm

Tapicerka

Tkanina obiciowa: błękitny Hammer 22 SAWA water repellent

WATER REPELLENT – tkanina o właściwościach utrudniających wchłanianie rozlanych cieczy. Tkanina Hammer pokryta jest specjalną warstwą ochronną, tworzącą hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Dzięki temu mamy czas na to, aby przy użyciu miękkiej ściereczki bądź ręcznika papierowego, delikatnie odsączyć rozlaną ciecz.

Opinie

Anna
Zweryfikowany

Narożnik dopiero od kilku dni w domu, więc wydaje opinie na podstawie tych kilku dni. Wykonanie, wygoda ogólny look wszystko jak należy. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Z biegiem czasu zobaczymy jak sprawdzi się z funkcją spania. Besimo rzetelna, bardzo pomocna i kontaktowa firma. Pierwszy raz zamawiałam tek duży gabaryt przez internet, pomoc otrzymałam na każdym kroku tworzenia zamowienia czy porady odnośnie wyobru materiału. Realizja zamówienia bardzo szybka. Wybrałam opcje z wniesieniem i montażem co też bardzo polecam. Przesympatyczny Pan który wszystko sam na spokojnie wniósł zmontował, sprawdził razem ze mną wszelkie mechanizmy. Wszystko jak najbardziej na tak. Bardzo wysoki poziom!!! POLECAM

Parametry

Kolor:
Szerokość: 282 cm
Wysokość: 96 cm
Głębokość: 236 cm
Funkcja spania: Tak
Pojemnik na pościel: Tak
Sposób rozkładania: Puma
Dodatkowe cechy: Regulowane zagłówki