Darmowa dostawa

TIVOLI I narożnik

narożnik lewostronny, rozkładany, Torre 11

  • 4 499,00 zł
  • Marka: PUSZMAN

  • Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 4 399,00 zł brutto
  • Czas realizacji: do 25 dni roboczych

    PERSONALIZUJ

  • wniesienie
  • lub zamów telefonicznie +48 665 505 999
    od pon. do pt. 8:00 – 16:00

Opis

Lewostronny narożnik rozkładany z pikowanymi poduszkami – nowoczesność i elegancja

Zielony narożnik ze zdejmowanymi poduszkami oparciowymi z kolekcji Tivoli to swoiste połączenie elegancji oraz nowoczesności. Stylowe pikowania sprawiają, że wygląda on niezwykle dostojnie i szykownie. Wąskie podłokietniki nie zabierają zbyt dużej ilości miejsca, jednak wciąż są bardzo funkcjonalne. Na siedzisku oraz szezlongu mogą wypocząć przynajmniej trzy osoby dorosłe. Wolnostojący mebel, którego plecy zostały obite tym samym materiałem, co reszta zestawu, może znajdować się nie tylko pod ścianą, ale także i np. na środku salonu.

Lewostronny narożnik rozkładany – z dużą powierzchnią spania i pojemnikiem na pościel

Siedzisko narożnika Tivoli wypełnione jest sprężynami oraz pianką wysokoelastyczną, Materiały te gwarantują komfortowy wypoczynek zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Lewostronny narożnik z funkcją spania typu DL może bowiem zamienić się w obszerne łóżko małżeńskie. Wystarczy wysunąć siedzisko i złożyć oparcie, by naszym oczom ukazała się leżanka o wymiarach 200 x 147 cm.

Narożnik rozkładany – na smukłych nóżkach drewnianych

Narożnik Tivoli, mimo swojej prostej formy, posiada ciekawe i bardzo subtelne wykończenie. Drewniane nóżki zdecydowanie dodają mu lekkości i sprawiają, że staje się smuklejszy. Eleganckie przeszycia oraz idealnie dopasowane łączenia przyczyniają się do trwałości mebla. Zestaw wypoczynkowy nawet przy długim i bardzo intensywnym użytkowaniu zachowa zatem swój idealny wygląd.

Szukasz narożnika Tivoli w wersji prawostronnej? Wejdź na https://besimo.pl/tivoli-i-naroznik-prawostronny-rozkladany-torre-11.html

Wymiary

Szerokość: 227 cm

Wysokość: 82 cm

Głębokość: 164/96 cm

Powierzchnia spania: 200 x 147 cm

Tapicerka

Tkanina obiciowa: zielona Torre 11 AGMAMITO WaterBlocked

WaterBlocked - system WaterBlocked zapewnia, że wszelkie rozlane na tkaninę płyny usuniesz w kilka sekund. Wystarczy przyłożyć papierowy ręcznik, który wchłonie ciecz. Unikatowa warstwa na tkaninie sprawia, że rozlany płyn zatrzymuje się na powierzchni i nie wnika w głąb włókien.

Opinie

Parametry

Kolor:
Szerokość: 227 cm
Wysokość: 82 cm
Głębokość: 164 cm
Funkcja spania: Tak
Pojemnik na pościel: Tak
Sposób rozkładania: DL