665 505 999
bok@besimo.pl
Darmowa dostawa

LUND fotel

fotel, Riviera 41 yellow

  • 1 275,00 zł 1 340,00 zł
  • Marka: PUSZMAN
  • Czas realizacji: 7 dni roboczych
    PERSONALIZUJ

Lund to fotel, który łączy w sobie elementy klasyczne, wzbogacone o nowoczesne rozwiązania

Fotel Lund to mebel, który wpisze się w większość aranżacji. Swój ponadczasowy wygląd zawdzięcza stylowym guziczkom znajdującym się na oparciu, ciemnym drewnianym nóżkom oraz podłokietnikom i bokom nawiązujących kształtem do popularnych mebli typu uszak. Całość obita jest eleganckim materiałem i wykończona perfekcyjną linią. Niebywały komfort użytkowania gwarantuje wypełnienie składające się z odpowiednio profilowanych sprężyn falistych.

Pluszowy fotel pikowany – do salonu w stylu skandynawskim ...i nowoczesnym

Miodowy welurowy fotel typu uszak sprawdzi się przede wszystkim w salonie urządzonym w stylu skandynawskim, ale także nowoczesnym. Piękny kolor obicia oraz drewniane nóżki to cechy, które wyróżniają fotel na tle innych tego typu elementów wyposażenia. Obok lekko zaokrąglonych podłokietników oraz ciekawie wykończonego pikowanego oparcia z pewnością nikt nie przejdzie obojętnie.

Pluszowy fotel – z miękkim siedziskiem i pikowanym oparciem

Drewno bukowe wykorzystane podczas produkcji mebla sprawia, że fotel jest niezwykle wytrzymały i z pewnością posłuży nam przez przynajmniej kilka lat. Uzupełniając wnętrze takim elementem wyposażenia, mamy bardzo duże możliwości. Umieszczając w pomieszczeniu jedno krzesło tapicerowane, zyskamy ciekawą dekorację oraz dodatkowe miejsce siedzące. Większa ilość foteli może natomiast stworzyć kącik do rodzinnych spotkań w gronie najbliższych. Miękkie siedzisko oraz pikowane oparcie sprawdzi się również wtedy, gdy zależy nam na wygodnej przestrzeni, w której zagłębimy się w ulubioną lekturę czy będziemy rozwijać swoje największe pasje.

Szukasz innego fotela? Sprawdź https://besimo.pl/fotel-tapicerowany-typu-egg-grande.html

Szerokość: 87 cm

Wysokość: 102 cm

Głębokość: 94 cm

Tkanina obiciowa: miodowa velvetowa Riviera 41 yellow DAVIS

Nogi/podstawa: drewno bukowe

Siedzisko: wysokoelastyczna pianka poliuretanowa 36 kg/m3, włóknina polipropylenowa, watolina poliestrowa, sklejka, lite drewno, płyta wiórowa, płyta pilśniowa

Pokrycie: 100% poliester

Profilowana sprężyna zig-zag: stal

Kolor: