Darmowa dostawa

MODO narożnik rozkładany z pojemnikiem

narożnik lewostronny, rozkładany, Mindelo 07

  • 4 549,00 zł
  • Marka: PUSZMAN

  • Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 4 094,10 zł brutto
  • Czas realizacji: do 25 dni roboczych

    PERSONALIZUJ

  • wniesienie
  • lub zamów telefonicznie +48 665 505 999
    od pon. do pt. 8:00 – 16:00

Opis

Modo łączy w sobie funkcjonalność i nowoczesne walory estetyczne

Narożnik jest dopełnieniem sofy Modo, tworząc razem niezwykle komfortową kolekcję mebli. Meble charakteryzują się prostymi, minimalistycznymi kształtami, bez zbędnych „dekoracji”. Cóż trzeba więcej? Dopracowane proporcje narożnika doskonale odnajdą się w nowoczesnym, mniejszym lub większym salonie. Prosty kształt mebla podkreśla ozdobna kedra i wysoka noga, a wyjątkowo miękkie siedzisko i poduchy oparciowe pozwolą komfortowo wypocząć, i w dzień i w nocy. Bowiem mebel posiada, prostą w obsłudze, funkcję spania i obszerny pojemnik.

Prawostronny narożnik rozkładany – dla niebywałego komfortu

Meble z kolekcji Modo to rozwiązania łączące prostotę oraz funkcjonalność. Brązowy narożnik ze zdejmowanymi poduszkami pomieści na swoim siedzisku minimum trzy osoby dorosłe i każdej z nich zapewni wysoką jakość wypoczynku. Zestaw tapicerowany został pokryty przyjemnym w dotyku materiałem oraz wypełniony wysokiej jakości pianką wysokoelastyczną i sprężynami. Dzięki temu wszyscy domownicy zasiadający na siedzisku nie powinni odczuwać ruchów swoich współtowarzyszy, a narożnik zachowa wspaniały wygląd na długi czas.

Prawostronny narożnik z funkcją spania typu DL – leżanka dla wymagających

Brązowy narożnik z dużą powierzchnią spania nocą może przemienić się w wygodne łóżko. Został on bowiem wyposażony w prosty w obsłudze mechanizm typu DL, z którego pomocą w kilka chwil rozłożymy odpowiednio wyprofilowaną leżankę o wymiarach 208 x 140 cm.

Wymiary

Szerokość: 247 cm

Wysokość: 90 cm

Głębokość: 187/97 cm

Powierzchnia spania: 208 x 140 cm

Tapicerka

Tkanina obiciowa: brązowe Mindelo 07 TOCCARE WaterBlocked & Good for planet

WaterBlocked – system WaterBlocked zapewnia, że wszelkie rozlane na tkaninę płyny usuniesz w kilka sekund. Wystarczy przyłożyć papierowy ręcznik, który wchłonie ciecz. Unikatowa warstwa na tkaninie sprawia, że rozlany płyn zatrzymuje się na powierzchni i nie wnika w głąb włókien.

GOOD FOR PLANET – tkanina posiada certyfikat "OEKO-TEX Standard 100", przyznany przez HOHENSTEIN Textile Testing Institute GmbH - jest on dodatkowym, niewymaganym przez prawo, poświadczeniem, że dany wyrób jest wolny od substancji szkodliwych i dla człowieka, i dla środowiska naturalnego - jest więc absolutnie bezpieczny dla planety.

Opinie

Parametry

Kolor:
Szerokość: 247 cm
Wysokość: 90 cm
Głębokość: 187 cm
Funkcja spania: Tak
Pojemnik na pościel: Tak
Sposób rozkładania: DL