bok@besimo.pl
Darmowa dostawa

PARIS narożnik

narożnik lewostronny, rozkładany, Solar 03

  • 3 729,10 zł 4 190,00 zł
  • Rabat: -460,90 zł
  • Marka: PUSZMAN
  • Czas realizacji: 20 dni roboczych
  • lub zamów telefonicznie +48 665 505 999
    od pon. do pt. 8:00 – 16:00

  • Oblicz

Opis

Narożnik Paris to połączenie stylu, komfortu i nowoczesnych rozwiązań

Starannie zaprojektowana linia nadaje narożnikowi Paris klasy i elegancji. Wygodne wypełnienia, regulowane oparcia i unikalna forma rozkładania funkcji spania sprawiają, że jest to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Przeszycia na oparciach dodają narożnikowi unikalnego wyglądu.

Lewostronny narożnik z dużą powierzchnią spania – idealne warunki do snu

Nowoczesne i użyteczne meble tapicerowane to takie, które spełniają wszelkie nasze potrzeby. Narożnik z funkcją spania puma to rozwiązanie typu dwa w jednym. W ciągu dnia możemy oddać się błogiemu relaksowi na wygodnym profilowanym oparciu oraz siedzisku. Po zmroku wystarczy natomiast jednym ruchem wysunąć komfortową leżankę o wymiarach 212 x 140 cm, by móc wyspać się niemalże tak samo jak na klasycznym łóżku sypialnianym. Wnętrze narożnika zostało wypełnione pianką tapicerską oraz sprężynami, które zapewniają nam odpowiednie podparcie, dzięki czemu obudzimy się pełni energii na nadchodzący dzień.

Nowoczesny narożnik z regulacją oparcia – sposób na komfortowy wypoczynek

Nowoczesny narożnik z regulacją oparcia może okazać się niezastąpiony w większości mieszkań. Trzy niezależne oparcia umożliwiają dostosowanie wysokości do naszych indywidualnych potrzeb. Każdy może zatem ułożyć się wedle własnego uznania i wypocząć w komfortowych warunkach, bez względu na preferencje pozostałych domowników.

Dużo miejsca do przechowywania

Model posiada duży pojemnik na pościel w leżance. Przechowywanie poduszek czy kołder już nigdy nie powinno być zatem utrapieniem.

Szukasz narożnika Paris w wersji prawostronnej? Wejdź na https://besimo.pl/paris-naroznik-prawostronny-rozkladany-solar-03

Wymiary

Szerokość: 259 cm

Wysokość: 90-105 cm

Głębokość: 172/97 cm

Powierzchnia spania: 212 x 140 cm

Tapicerka

Tkanina obiciowa: beżowy Solar 03 DAVIS water repellent & pet friendly

WATER REPELLENT – tkanina o właściwościach utrudniających wchłanianie rozlanych cieczy. Tkanina Solar pokryta jest specjalną warstwą ochronną, tworzącą hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Dzięki temu mamy czas na to, aby przy użyciu miękkiej ściereczki bądź ręcznika papierowego, delikatnie odsączyć rozlaną ciecz. Tkanina Solar posiada wykończenie oparte na nanocząsteczkach, których skład skutecznie blokuje wnikanie zabrudzeń. Pozwala to na usunięcie, nawet trudnych plam bez konieczności użycia środków czyszczących. Technologia EAST CLEAN pomaga usunąć plamy jedynie wodą lub wodą z mydłem. Dzięki temu bez trudu usuniemy plamy z ketchupu, kawy, z długopisu.

PET FRIENDLY – Psy i koty to już nie tylko zwierzęta domowe, to członkowie naszych rodzin! Dlatego też tworząc specjalną linię tkanin funkcjonalnych SMART, postawiliśmy na cechę PET FRIENDLY, czyli tkaniny przyjazne zwierzętom. Kolekcja Solar to niesamowite połączenie funkcjonalności w postaci EASY CLEAN z cechą PET FRIENDLY. Te dwie cechy razem pozwalają na bardzo łatwe usuwanie sierści i zapobiegają wbijaniu się jej we wnętrze tkaniny, a przy tym wykazują odporność na zadrapania. Tkaninę tą cechuje miękkość i mięsistość, ale i wyraźny rysunek o bardzo eleganckiej, jednocześnie uniwersalnej fakturze. Delikatne satynowe wykończenie w połączeniu z ciekawą gamą wybarwień to propozycja do wnętrz zarówno w stylu glamour, ale i modern.

Opinie

Parametry

Kolor:
Szerokość: 259 cm
Wysokość: 105 cm
Głębokość: 172 cm
Funkcja spania: Tak
Pojemnik na pościel: Tak
Sposób rozkładania: Puma
Dodatkowe cechy: Regulowane oparcie