Darmowa dostawa

PIANO narożnik z elektrycznym wysuwem siedziska

narożnik prawostronny, rozkładany, Castel 03

  • 6 999,00 zł
  • Marka: PUSZMAN

  • Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 5 599,00 zł brutto
  • Czas realizacji: do 25 dni roboczych

    PERSONALIZUJ

  • wniesienie
  • lub zamów telefonicznie +48 665 505 999
    od pon. do pt. 8:00 – 16:00

Opis

Kwintesencja nowoczesnego stylu, łączącego w sobie prostotę i elegancję

Dobrze urządzony salon, charakteryzuje się tym, że mebel który jest naszym ulubionym miejscem wypoczynku, został zaprojektowany nie tylko estetycznie ale z myślą o naszych potrzebach. Taki jest właśnie narożnik Piano! Ten wypoczynkowy projekt był inspirowany nowoczesnym wzornictwem. Charakterystyczną dla niego pikowaną formę mebla docenią miłośnicy przytulnych wnętrz, a uniwersalny design pozwoli odnaleźć mu się w różnorodnych stylach wyposażenia mieszkania czy domu.

Komfortowy - i to jak!

Narożnik wyróżnia się niezwykłymi walorami funkcjonalnymi. Trudno się oprzeć eleganckiej bryle – głębokie, miękkie siedzisko, profilowane oparcia oraz regulowane zagłówki mebla zapraszają do siedzenia i leżenia. Piano stworzono z materiałów, które gwarantują wygodny relaks zarówno przy spotkaniu w gronie rodzinnym czy popołudniowej, samotnej drzemce. Dzięki dużej i szerokiej otomanie oraz komfortowemu wypełnieniu model zachwyca swoją wygodą. Możliwość elektrycznego wysuwu siedziska do 25 cm, daje możliwości uzyskania dodatkowej przestrzeni do wypoczynku. Tkanina o właściwości easy clean sprawi, że utrzymanie białego narożnika w czystości nie będzie stanowić żadnego problemu.

Wymiary

Szerokość: 295 cm

Wysokość: 82-97 cm

Głębokość: 188/110 cm

Powierzchnia spania: 236 x 87 cm

Tapicerka

Tkanina obiciowa: biały Castel 03 DAVIS easy clean

EASY CLEAN – tkanina posiada wykończenie oparte na nanocząsteczkach, których skład skutecznie blokuje wnikanie zabrudzeń. Pozwala to na usunięcie, nawet trudnych plam bez konieczności użycia środków czyszczących. Technologia EASY CLEAN pomaga usunąć plamy jedynie wodą lub wodą z mydłem. Dzięki temu bez trudu usuniemy plamy z ketchupu, kawy, z długopisu. 1. Usuń zabrudzenie za pomocą łyżeczki (ketchup itp.) 2. Plamę zwilż wodą i odsącz papierowym ręcznikiem 3. Pozostaw do wyschnięcia

Opinie

Parametry

Kolor:
Szerokość: 295 cm
Wysokość: 97 cm
Głębokość: 188 cm
Funkcja spania: Nie
Pojemnik na pościel: Nie
Sposób rozkładania: Elektrycznie wysuwane siedzisko
Dodatkowe cechy: Regulowane zagłówki