bok@besimo.pl
Darmowa dostawa

TIVOLI I narożnik

narożnik prawostronny, rozkładany, Torre 11

  • 3 307,50 zł 3 675,00 zł
  • Rabat: -367,50 zł (10 %)
  • Marka: PUSZMAN
  • Czas realizacji: do 25 dni roboczych
  • lub zamów telefonicznie +48 665 505 999
    od pon. do pt. 8:00 – 16:00

  • Oblicz

Opis

Elegancki narożnik Tivoli – do klasycznych i skandynawskich wnętrz

Ciemnozielony narożnik na smukłych nóżkach z serii Tivoli wspaniale wkomponuje się w liczne aranżacje. Jego wygląd inspirowany jest stylem klasycznym oraz skandynawskim. Takie połączenie dwóch różnych nurtów dekoratorskich sprawia, że mebel ten staje się niezwykle stylowy. Prosta forma oraz obicie imitujące naturalne materiały wprowadzą do naszego mieszkania wyjątkowy charakter, a obok tak oryginalnego koloru z pewnością nikt nie przejdzie obojętnie.

Prawostronny narożnik rozkładany – z pikowanymi poduszkami dla niebywałego komfortu

Meble z kolekcji Tivoli to rozwiązania łączące prostotę oraz funkcjonalność. Zielony narożnik ze zdejmowanymi poduszkami pomieści na swoim siedzisku minimum trzy osoby dorosłe i każdej z nich zapewni wysoką jakość wypoczynku. Zestaw tapicerowany został pokryty przyjemnym w dotyku materiałem oraz wypełniony wysokiej jakości pianką wysokoelastyczną i sprężynami. Dzięki temu wszyscy domownicy zasiadający na siedzisku nie powinni odczuwać ruchów swoich współtowarzyszy, a narożnik zachowa wspaniały wygląd na długi czas.

Prawostronny narożnik z funkcją spania typu DL – leżanka dla wymagających

Zielony narożnik z dużą powierzchnią spania nocą może przemienić się w wygodne łóżko. Został on bowiem wyposażony w prosty w obsłudze mechanizm typu DL, z którego pomocą w kilka chwil rozłożymy odpowiednio wyprofilowaną leżankę o wymiarach 200 x 147 cm.

Szukasz narożnika Tivoli w wersji lewostronnej? Wejdź na https://besimo.pl/tivoli-i-naroznik-lewostronny-rozkladany-torre-11.html

Wymiary

Szerokość: 227 cm

Wysokość: 82 cm

Głębokość: 164/96 cm

Powierzchnia spania: 200 x 147 cm

Tapicerka

Tkanina obiciowa: zielona Torre 11 AGMAMITO WaterBlocked

WaterBlocked - system WaterBlocked zapewnia, że wszelkie rozlane na tkaninę płyny usuniesz w kilka sekund. Wystarczy przyłożyć papierowy ręcznik, który wchłonie ciecz. Unikatowa warstwa na tkaninie sprawia, że rozlany płyn zatrzymuje się na powierzchni i nie wnika w głąb włókien

Opinie

Parametry

Kolor: