665 505 999
bok@besimo.pl
Darmowa dostawa

ROYAL sofa

sofa, 3-osobowa rozkładana, Fancy 79

  • 2 699,00 zł 2 999,00 zł
  • Marka: PUSZMAN
  • Dostępność: Produkt dostępny w magazynie Produkt dostępny w magazynie
  • Czas realizacji: 7 dni roboczych

    Szukasz innej tkaniny? Zadaj pytanie

Rozkładana sofa z eleganckimi falbankami – nie tylko do angielskich wnętrz

Granatowa sofa z ozdobnymi falbankami z kolekcji Royal to propozycja dla osób, których mieszkania zostały zaaranżowane wedle zasad stylu angielskiego bądź klasycznego. Subtelne wykończenia wraz z zaokrąglonymi podłokietnikami i poduszkami oparciowymi tworzą komfortowy, ale także i niezwykle stylowy mebel. Dopełnieniem całej sofy jest piękna wodoodporna tkanina, stelaż z litego drewna oraz wypełnienie z wysokoelastycznej pianki poliuretanowej i stalowych sprężyn. Mebel ten staje się przez to niezwykle wygodny, a każdą chwilę spędzoną na jego siedzisku z pewnością będziemy celebrować przez długi czas.

Sofa Royal – z funkcją spania i pojemnikiem na pościel

Granatowa sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel będzie idealnym rozwiązaniem do salonu, który nocą przemienia się w sypialnię, czy też do pokoju gościnnego. W ciągu dnia na meblu tym komfortowo wypoczną aż trzy osoby, natomiast po zapadnięciu zmroku kanapa posłuży jako wygodne łóżko dwuosobowe. Duża leżanka o wymiarach aż 200 x 160 cm oraz średnio twarde wypełnienie, a także sprężyny znajdujące się zarówno na siedzisku, jak i na oparciu sprawią, że każdego dnia będziemy budzić się pełni energii na nadchodzący dzień.

Wodoodporne obicie water repellent – łatwe czyszczenie i pielęgnacja

Sofa Royal z zestawem aż pięciu niezwykle wygodnych poduszek ma jeszcze jedną bardzo istotną cechę. Jej obicie zostało wykonane z tkaniny water repellent. Ciemnoniebieska sofa z tapicerowanymi plecami będzie zatem zawsze prezentowała się elegancko, a jej czyszczenie nie sprawi nam większych kłopotów. Materiał obiciowy pokryty jest bowiem specjalną warstwą ochronną, która zapobiega wchłanianiu cieczy oraz innych zanieczyszczeń. Sofę Royal powinny zatem wybrać np. rodziny z małymi dziećmi czy osoby niewyobrażające sobie codzienności bez swoich czworonożnych pupili.

Szukasz innej sofy rozkładanej? Sprawdź https://besimo.pl/milo-sofa-3-osobowa-rozkladana-pegasus-86.html

Szerokość: 239 cm

Wysokość: 90 cm

Głębokość: 110 cm

Powierzchnia spania: 200 x 160 cm

Tkanina obiciowa: granatowa Fancy 79 DAVIS water repellent

WATER REPELLENT – tkanina o właściwościach utrudniających wchłanianie rozlanych cieczy. Tkanina FANCY pokryta jest specjalną warstwą ochronną, tworząca hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Dzięki temu mamy czas na to, aby przy użyciu miękkiej ściereczki bądź ręcznika papierowego, delikatnie odsączyć rozlaną ciecz.

Tkanina na poduszce ozdobnej: 1 szt. wielobarwna Flor 76 DAVIS, 4 szt. niebieska Fancy 79 DAVIS

Nogi/podstawa: lite drewno

Siedzisko: wysokoelastyczna pianka poliuretanowa 36 kg/m3, włóknina polipropylenowa, watolina poliestrowa, sklejka, lite drewno, płyta wiórowa, płyta pilśniowa

Pokrycie: 100% poliester

Profilowana sprężyna zig-zag: stal

Funkcje: Funkcja spania, Pojemnik na pościel
M
Michał

Wielka i wygoda, trochę droga ale warta ceny