Darmowa dostawa

SCALA narożnik

narożnik prawostronny, rozkładany, Monolith 85

  • 4 379,00 zł
  • Marka: BESIMO
  • Czas realizacji: 17 dni roboczych
  • lub zamów telefonicznie +48 665 505 999
    od pon. do pt. 8:00 – 16:00

Opis

Wygodny narożnik Scala do salonu w stylu nowoczesnym

Szary narożnik rozkładany na chromowanych nóżkach. Narożnik cechuje nieprzeciętna linia, którą podkreślają efektowne metalowe nogi. Dzięki odpowiedniemu wypełnieniu i regulowanym zagłówkom charakteryzuje się wyjątkowym komfortem użytkowania.

Prawostronny narożnik z funkcją spania – alternatywa dla łóżka sypialnianego

Prawostronny szary narożnik z funkcją spania to zdecydowanie mebel wielofunkcyjny. W ciągu dnia wspaniały relaks zapewni nam profilowane oparcie oraz średnio twarde siedzisko. Elementy konstrukcyjne zostały wypełnione bowiem sprężynami oraz pianką wysokoelastyczną HR, a całość pokryta jest miękką i przyjemną w dotyku tkaniną. Narożnik wyposażono w mechanizm rozkładania typu delfin, dzięki któremu wystarczy jeden ruch, by uzyskać leżankę. Pod otomaną znajdziemy natomiast funkcjonalną komorę na pościel.

Elegancki narożnik Scala – przyjemny materiał i komfortowe wypełnienie

Materiał obiciowy, który został wykorzystany podczas produkcji narożnika, to bardzo przyjemny w dotyku velvet o odporności na przecieranie 100000 cykli Martindale'a. Nawet przy długim i intensywnym użytkowaniu nie powinien się przecierać ani mechacić. Dodatkowo siedzisko oraz oparcie wypełnione jest wysokoelastyczną pianką HR i sprężynami. Mebel zachowa zatem swój kształt na wiele lat, a na jego powierzchni nie będą pojawiały się mało estetyczne załamania czy odkształcenia. Narożnik Scala z wygodnym siedziskiem to idealna propozycja dla osób ceniących komfort oraz wysoką jakość.

Wymiary

Szerokość: 280 cm

Wysokość: 90 cm

Głębokość: 205/98 cm

Szerokość siedziska: 146 cm

Głębokość siedziska: 60 cm

Wysokość siedziska: 43 cm

Szerokość leżanki: 105 cm

Tapicerka

Tkanina obiciowa: szary Monolith 85 DAVIS water repellent

WATER REPELLENT – tkanina o właściwościach utrudniających wchłanianie rozlanych cieczy. Tkanina Monolith pokryta jest specjalną warstwą ochronną, tworzącą hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Dzięki temu mamy czas na to, aby przy użyciu miękkiej ściereczki bądź ręcznika papierowego, delikatnie odsączyć rozlaną ciecz.

Tkanina na poduszce ozdobnej: 2 szt. szary Monolith 85 DAVIS

Opinie

Parametry

Kolor:
Szerokość: 280 cm
Wysokość: 90 cm
Głębokość: 205 cm
Funkcja spania: Tak
Pojemnik na pościel: Tak
Sposób rozkładania: Delfin
Dodatkowe cechy: Regulowane zagłówki