Darmowa dostawa

TIVOLI II narożnik

narożnik prawostronny, rozkładany, Riviera 38 bottle green

  • 4 999,00 zł
  • Marka: PUSZMAN
  • Czas realizacji: do 25 dni roboczych

    PERSONALIZUJ

  • wniesienie
  • lub zamów telefonicznie +48 665 505 999
    od pon. do pt. 8:00 – 16:00

Opis

Prawostronny narożnik rozkładany z pikowanymi poduszkami – nowoczesność i elegancja

Butelkowozielony narożnik ze zdejmowanymi poduszkami oparciowymi z kolekcji Tivoli to swoiste połączenie elegancji oraz nowoczesności. Stylowe pikowania sprawiają, że wygląda on niezwykle dostojnie i szykownie. Wąskie podłokietniki nie zabierają zbyt dużej ilości miejsca, jednak wciąż są bardzo funkcjonalne. Na siedzisku oraz szezlongu mogą wypocząć przynajmniej trzy osoby dorosłe. Wolnostojący mebel, którego plecy zostały obite tym samym materiałem, co reszta zestawu, może znajdować się nie tylko pod ścianą, ale także i np. na środku salonu.

Prawostronny narożnik rozkładany – z dużą powierzchnią spania i pojemnikiem na pościel

Siedzisko narożnika Tivoli wypełnione jest sprężynami oraz pianką wysokoelastyczną, Materiały te gwarantują komfortowy wypoczynek zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Prawostronny narożnik z funkcją spania typu DL może bowiem zamienić się w obszerne łóżko małżeńskie. Wystarczy wysunąć siedzisko i złożyć oparcie, by naszym oczom ukazała się leżanka o wymiarach 218 x 142 cm. Pod długim szezlongiem ukryta została natomiast komora na pościel, dzięki której wszystkie kołdry czy poduszki znajdą swoje stałe miejsce.

Narożnik rozkładany – na smukłych nóżkach drewnianych

Narożnik Tivoli, mimo swojej prostej formy, posiada ciekawe i bardzo subtelne wykończenie. Drewniane nóżki zdecydowanie dodają mu lekkości i sprawiają, że staje się smuklejszy. Eleganckie przeszycia oraz idealnie dopasowane łączenia przyczyniają się do trwałości mebla. Zestaw wypoczynkowy nawet przy długim i bardzo intensywnym użytkowaniu zachowa zatem swój idealny wygląd.

Szukasz narożnika Tivoli w wersji lewostronnej? Wejdź na https://besimo.pl/tivoli-ii-naroznik-lewostronny-rozkladany-riviera-38.html

Wymiary

Szerokość: 250 cm

Wysokość: 91 cm

Głębokość: 182/95 cm

Powierzchnia spania: 218 x 142 cm

Tapicerka

Tkanina obiciowa: butelkowozielona velvetowa Riviera 38 bottle green DAVIS

Opinie

Parametry

Kolor:
Szerokość: 250 cm
Wysokość: 91 cm
Głębokość: 182 cm
Funkcja spania: Tak
Pojemnik na pościel: Tak
Sposób rozkładania: DL