665 505 999
bok@besimo.pl
Darmowa dostawa

VENICE fotel

fotel, Riviera 61 red

  • 1 199,00 zł 1 499,00 zł
  • Marka: PUSZMAN
  • Czas realizacji: 7 dni roboczych
    PERSONALIZUJ

Pikowany fotel na czarno złotych nóżkach – wygoda i elegancja

Wspaniałym uzupełnieniem stylowego i dostojnego wnętrza będzie z pewnością granatowy pikowany fotel uszak na nóżkach. Krzesło tapicerowane z kolekcji Venice charakteryzuje się przede wszystkim elegancją oraz wysokim komfortem użytkowania. Miękka w dotyku tkanina sprawia, że relaks staje się niezwykłą przyjemnością. Dodatkowo wypełnienie z wysokoelastycznej pianki poliuretanowej oraz sprężyny typu zig-zag przyczyniają się do odczuwania przez nas jeszcze większej wygody.

Pluszowy fotel pikowany – do salonu w stylu glamour

Czerwony welurowy fotel typu uszak sprawdzi się przede wszystkim w salonie urządzonym w stylu glamour. Tapicerowane krzesło będzie idealnie współgrało z pozostałymi meblami z kolekcji Venice. Piękny kolor obicia oraz pozłacane nóżki to cechy, które wyróżniają fotel na tle innych tego typu elementów wyposażenia. Obok lekko zaokrąglonych podłokietników oraz ciekawie wykończonego pikowanego oparcia z pewnością nikt nie przejdzie obojętnie.

Pluszowy fotel – z miękkim siedziskiem i pikowanym oparciem

Drewno bukowe wykorzystane podczas produkcji mebla sprawia, że fotel jest niezwykle wytrzymały i z pewnością posłuży nam przez przynajmniej kilka lat. Uzupełniając wnętrze takim elementem wyposażenia, mamy bardzo duże możliwości. Umieszczając w pomieszczeniu jedno krzesło tapicerowane, zyskamy ciekawą dekorację oraz dodatkowe miejsce siedzące. Większa ilość foteli może natomiast stworzyć kącik do rodzinnych spotkań w gronie najbliższych. Miękkie siedzisko oraz pikowane oparcie sprawdzi się również wtedy, gdy zależy nam na wygodnej przestrzeni, w której zagłębimy się w ulubioną lekturę czy będziemy rozwijać swoje największe pasje.

Szukasz innego fotela? Sprawdź https://besimo.pl/rito-fotel-krzeslo-retro-riviera-81.html

Szerokość: 87 cm

Wysokość: 102 cm

Głębokość: 94 cm

Tkanina obiciowa: czerwona velvetowa Riviera 61 red DAVIS

Nogi/podstawa: drewno bukowe

Siedzisko: wysokoelastyczna pianka poliuretanowa 36 kg/m3, włóknina polipropylenowa, watolina poliestrowa, sklejka, lite drewno, płyta wiórowa, płyta pilśniowa

Pokrycie: 100% poliester

Profilowana sprężyna zig-zag: stal

Kolor: