665 505 999
bok@besimo.pl
Darmowa dostawa

AMARE narożnik

narożnik lewostronny, rozkładany, Solar 77

 
  • 3 399,00 zł 3 999,00 zł
  • Marka: PUSZMAN
  • Czas realizacji: do 30 dni roboczych

Amare to narożnik, który doda charakteru każdej aranżacji

Jego prosta forma została bowiem wzbogacona o nowoczesne elementy. Narożnik Amare to ciekawe rozwiązanie do nowoczesnego salonu. Mebel ten charakteryzuje się eleganckimi metalowymi nóżkami oraz odpowiednio profilowanymi poduszkami oparciowymi. Uniwersalne kolory uzupełnione o kolorowe akcenty sprawiają, że jest to model niezwykle stylowy, ale także i ponadczasowy. Funkcja spania i pojemnik na pościel to dodatkowe atuty narożnika.

Lewostronny narożnik z dużą powierzchnią spania – idealne warunki do snu

Nowoczesne i użyteczne meble tapicerowane to takie, które spełniają wszelkie nasze potrzeby. Narożnik z funkcją spania DL to rozwiązanie typu dwa w jednym. W ciągu dnia możemy oddać się błogiemu relaksowi na wygodnym profilowanym oparciu oraz siedzisku. Po zmroku wystarczy natomiast jednym ruchem wysunąć komfortową leżankę o wymiarach 200 x 147 cm, by móc wyspać się niemalże tak samo jak na klasycznym łóżku sypialnianym. Wnętrze narożnika zostało wypełnione pianką tapicerską oraz sprężynami, które zapewniają nam odpowiednie podparcie, dzięki czemu obudzimy się pełni energii na nadchodzący dzień.

Szukasz narożnika Amare w wersji prawostronnej? Wejdź na https://besimo.pl/amare-naroznik-prawostronny-rozkladany-solar-77.html

 

Szerokość: 241 cm

Wysokość: 96 cm

Głębokość: 168/97 cm

Powierzchnia spania: 200 x 147 cm

Tkanina obiciowa: niebieski Solar 77 DAVIS water repellent & pet friendy

WATER REPELLENT – tkanina o właściwościach utrudniających wchłanianie rozlanych cieczy. Tkanina Solar pokryta jest specjalną warstwą ochronną, tworzącą hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Dzięki temu mamy czas na to, aby przy użyciu miękkiej ściereczki bądź ręcznika papierowego, delikatnie odsączyć rozlaną ciecz.

PET FRIENDLY – Psy i koty to już nie tylko zwierzęta domowe, to członkowie naszych rodzin! Dlatego też tworząc specjalną linię tkanin funkcjonalnych SMART, postawiliśmy na cechę PET FRIENDLY, czyli tkaniny przyjazne zwierzętom. Kolekcja Solar to niesamowite połączenie funkcjonalności w postaci EASY CLEAN z cechą PET FRIENDLY. Te dwie cechy razem pozwalają na bardzo łatwe usuwanie sierści i zapobiegają wbijaniu się jej we wnętrze tkaniny, a przy tym wykazują odporność na zadrapania. Tkaninę tą cechuje miękkość i mięsistość, ale i wyraźny rysunek o bardzo eleganckiej, jednocześnie uniwersalnej fakturze. Delikatne satynowe wykończenie w połączeniu z ciekawą gamą wybarwień to propozycja do wnętrz zarówno w stylu glamour, ale i modern.

Nogi/podstawa: stal

Siedzisko: wysokoelastyczna pianka poliuretanowa 36 kg/m3, włóknina polipropylenowa, watolina poliestrowa, sklejka, lite drewno, płyta wiórowa, płyta pilśniowa

Pokrycie: 100% poliester

Profilowana sprężyna zig-zag: stal

Kolor:
Renata Popiel
Zweryfikowany

Bardzo wygodny i solidnie wykonany narożnik